Krzesła

Krzesła Boho jak je zaaranżować na weselu lub w restauracji

krzesła rustykalne

Krzesła Boho w restauracji

Trend na krzesła boho przyszedł skąd by indziej, jak nie ze Stanów Zjednoczonych. Jak zwykle zaadoptowanie w Polsce były pewne problemy. Cały czas jednak w naszym kraju króluje pewne przeświadczenie, że stary dobry pokrowiec… lub ewentualnie standardowe krzesła bankietowe tworzą świetny klimat! Całe szczęście co raz więcej jest dekoratorów i par ślubnych, które jednak doceniają prawdziwy styl i wyjątkowe piękno innych model – w tym tych cudownych krzeseł typu cross, czyli popularnych krzeseł boho – jak to woli rustykalnych.

Krzesła boho no to aranżujemy!

Jednak ja te krzesła aranżować, jaki dekoracje do nich dopasowywać? Styl boho oraz styl rustykalny to przede wszystkim prostota i pewna harmonia z naturą. Zatem kompletnym dysonansem w tworzeniu oprawy w sali restauracyjnej byłoby łączenie modelu cross z plastikiem, czy przepychem w stylu Great Gatsby.

Tutaj potrzeba umiaru, delikatnych muśnięć farbą, a nie pełnej pompy i blichtru.

Do krzeseł pasują świetnie drewniane ławy lub proste stoły. Na nich świetnie sprawdzą się bieżniki w stylu makramowym lub obrusy w kolorach musztardowych czy zgniłej zielni. Drewno doskonale komponuje się również z bielą lub beżem.

Na finał potrzebne są już tylko proste bukieciki – idealne są polne kwiaty (maki, młode słoneczniki), które dodadzą tylko ostatecznego sztychu sali. Oto cały sukces po prostu krzesła głupcze!;)

Na weselu rustykalnym lub boho tylko krzesła drewniane

Zdecydowanie wesele w stylu boho bez krzeseł w tym stylu straci na całości. Chata góralska z krzesłami z czerwonymi obiciami czy wesele w outdoorze z białymi prostymi krzesłami… będą po prostu szczytem bezguścia! Jeśli mamy do wyboru tak proste rozwiązanie i to stosunkowo tanie (wynajęcie 1 krzesła boho to zaledwie 35 zł), to wybierzmy styl i spójność! Kochane Panny Młode gwarantujemy Wam, że tą cudowną jedyną i niepowtarzalną chwilę zapamiętacie do końca życia! A zdjęcia z brzydkimi krzesłami są w stanie tylko popsuć piękne wspomnienia… wiem to sama po sobie 😉

Krzesła na zamek? Boho będą perfect!

Krzesła boho w zamkowej odsłonie nabierają dodatkowej magii. Tworzą niesamowity klimat i dodają uroczystości prestiżu. Nie potrzeba tutaj przecież topornych tronów czy tandetnych krzeseł z obiciami. Wystarczy dobrze dobrany model krzeseł boho.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *